ورود
ایمیل:
کلمه عبور:
من را بخاطر بسپار:
مقالات تحلیل هفته 6 رقابت های لیگ برتر
تحلیل هفته 6 رقابت های لیگ برتر *

تحلیل هفته 6 رقابت های لیگ برتر

تاریخ: 1392-05-29
دوستان و یاران همیشگی فوتبال فانتزی

بنا به پیشنهاد شما عزیزان و با نیت تعامل بیشتر با کاربران، از این هفته با بخش تحلیل مسابقات هفته آتی لیگ در خدمت شما می باشیم تا شاید کمکی برای دوستان جدید باشد. مطمئن هستیم بسیاری از دوستان توانایی تحلیل بسیار حرفه ای تر و جامع تر را دارا می باشند، از همین رو از دوستان علاقه مند درخواست میشود که تحلیل خود را از طریق آدرس ایمیل سایت (که در بخش «تماس با ما» ذکر شده است) برای ما ارسال نموده تا در همین صفحه و با نام خود شما چاپ شود.
لازم به ذکر است که ذات ورزش فوتبال قابل پیش بینی نبوده و کارشناسان خبره نیز در این امر ناتوان می باشند و تنها قادر به تحلیل¬هایی می باشند که ضمانتی بر اتفاق افتادن آنها وجود ندارد. این مطلب در فوتبال ایران با سختی دو چندانی مواجه است که یک دلیل آن نبود اطلاعات از میزان آمادگی بازیکنان تیم هاست، کما اینکه شما عزیزان بارها از ما خواسته اید لیستی از بازیکنان مصدوم تیمها ارائه کنیم که این امر به علت اخبار ضد و نقیض امکان پذیر نمی باشد.
در انتها تاکید می نماییم مغایرت ما بین تحلیل ها و نتایج واقعی امری اجتناب نا پذیر است و فوتبال فانتزی هیچ مسئولیتی نسبت به این موارد را نمی پذیرد.
و اما تحلیل این هفته با توجه به مسابقات پیش رو در هفته ششم لیگ برتر:

مسابقات نسبتا ساده رابرای تیم های سپاهان، استقلال و فولاد می توان دید که در ادامه به بررسی هر پست می پردازیم:


دروازه بان:

با توجه به نتایج هفته های اخیر نیلسون دروازه بان برزیلی پرسپولیس باز هم اولویت اول کاربران خواهد بود، البته مهدی رحمتی که سال گذشته بهترین عملکرد را داشت و با توجه به اینکه این هفته در خانه بازی می کنند انتخاب مناسب دیگر است. اگر تیم فولاد نیز ذارای دروازه بان ثابتی بود انتخاب بسیار خوبی بود اما همین چند هفته نشان دهنده این بود که آقای فرکی در انتخاب دروازه بان بسیار متنوع عمل می کند. اما جدا از این دروازه بان های معروف محمد باقر صادقی گلر سایپا می تواند بهترین انتخاب برای کاربران غیر طلایی باشد زیرا هم قیمت مناسبتری دارد و هم تجربه 3 بازی بدون گل خورده را دارد و از طرفی سایپا میزبان مس که ضعیف ترین خط حمله را دارد می باشد. از کنار نام رحمان احمدی و حامد لک نیز نمی توان به سادگی گذشت.


مدافعان:

بهترین عملکرد در خط دفاع مربوط به تیم پرسپولیس است و به راحتی می توان این هفته هم به این تیم اعتماد کرد. تیم فوتبال فولاد نیزبا توجه به میزبانی و نتایج خوب این هفته میتواند یک مدافع در تیم شما داشته باشد. همچنین تیم سایپا که میزبان ضعیف ترین خط حمله لیگ است. هادی عقیلی از تیم سپاهان که جدیدا مسئولیت زدن ضربات پنالتی را بر عهده گرفته است نیز گزینه خوبی است اما اگر مدافعان گلزن می خواهید حتما به نام امین حاج محمدی، علیرضد نظیف کار ومهدی قریشی توجه نمایید.


هافبک ها:

در هفته های گذشته هافبک های بر خلاف پارسال نقش امتیاز آور خود را به خوبی انجام نداده اند مگر در موارد استثنا. به هر حال علی کریمی، بختیار رحمانی و ایمان مبعلی بیشترین امتیاز را در هفته های گذسته بدست آورده و با توجه به بازی رو به جلوی آنها می توان باز هم از آنها انتظار گلزنی داشت که البته کریمی و مبعلی پنالتی زن های تیم خود نیز می باشند. به ستاره های جوانی نیز مانند پیام صادقیان ، جابر انصاری و حسن زاده نیز می توان امید فراوان داشت. البته بسیاری از ستارگان سال گذشته مانند جباری نیز می توانند به یکباره درخشش گذشته را داشته باشند.


مهاجمان:

عنایتی و نوروزی در هفته گذشته با 2 می توانند بسیار محبوب باشند هر چند این هفته بازی های آسانی ندارند. پریرا مهاجم گلزن فولاد انتخاب بسیار مناسبی است با توجه به اینکه پنالتی زن اول فولاد نیز شده است.محمد قاضی و سید صالحی نیز حمایت تماشاگران خود را این هفته با خود دارند. البته تا اینجای کار فرهاد مجیدی نسبت به دقایق حضور بیشترین تاثیر را داشته که همین زمان کوتاه حضور ریسک استفاده از این مهاجم را یک مقدار افزایش می دهد.

تیم فانتزی
*